12. 12. 2015 Petra & Roland
Fotil: Lukáš

Galerie

To ráno bylo celkem příjemně, na to že byl prosinec, to bylo opravdu krásné ráno. Když jsem uviděl Petru, zas a znova mě zachvátila ta svatební nervozita: "Mám vše 100% připravené? Jsou třikrát zkontrolované karty opravdu nachystané? Baterie nabité?".

Po chvilce vybalování jsem začal tvořit příběh tohoto mladého páru. Vše šlo jako po másle a po chvíli jsem mohl přejet za ženichem. Roland mi hezky nachystal manžetové knoflíčky, motýlka a opasek, u kterého po chvíli zjistil, že mu chybí jedna dírka. Očividně to nebyl žádný levný pásek, ale 100% kvalitní kůže, jelikož tím nechtěl projít ani nůž. Popral se s tím jako chlap a já se opět přesouval za nevěstou. V domě, kde měla Petra být, jsem nevěst potkal hned několik. Asi ze zámoří, dle toho orientálního vzhledu. Ženich se pořádně zapotil, když si měl finálně vybrat. Nebo spíš u toho, jak nevěsta viděla rtěnku na jeho tváři :-D Poděkování rodičům bylo s dávkou emocí a mohlo se nasedat do korábů, co procestovaly kus světa. Obřad byl poklidný a mohli jsme si tak užít to souhlasné ANO. Trocha zábavy u nasazování prstýnků vystřídal posléze vášnivý polibek a vše ještě hezky potvrdit podpisem.

Hromadné focení z okna obřadní síně patří k mým oblíbenějším způsobům, jak vyfotit svatební hosty. Následovalo focení novomanželů, které jsme si náramně užili. Dále jsme se již připojili k hostům a mohla tak započít krásná hostina, na které jsem se poprvé setkal s hrou s názvem "Klíště". No posuďte sami z fotek, nebyla to krásná svatba?


Svatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografieSvatební fotografie


Doporučení z Beremese.cz, pro profesionála Lukáš Alexander - DvakratANO.cz